Юристи компанії «ВІКТОРІЯ ЮРБІЗНЕС ГРУП» допоможуть підготувати письмову Відповідь на вимогу про надання належним чином завірених матеріалів.
За необхідності наші співробітники здійснять виїзд до органу досудового слідства, щоб отримати запит або вручити відповідь від імені Клієнта, а також з’ясувати усі обставини інтересу до господарської діяльності Клієнта.
У разі отримання письмової вимоги від контролюючого органу суб’єкту господарювання, слід звернути увагу на такі моменти:

  • за якою підставою та з якою метою контролюючий орган надіслав вимогу про надання інформації;
  • чи підписана така вимога уповноваженою особою;
  • дату отримання вимоги та кінцевий строк надання інформації на питання вимоги;
  • кількість сформульованих вимог;
  • визначити чіткий період, за який необхідно надати інформацію;
  • у якій формі та в який спосіб (у письмовій, матеріальній, табличній формі, засобами електронної пошти, факсом тощо) необхідно надати інформацію;
  • на яку електронну адресу необхідно відіслати інформацію на питання вимоги.

Нижче наводимо Відповідь на вимогу про надання належним чином завірених матеріалів:

__________________________________

Головному слідчому управлінню

Місцезнаходження : індекс, місто, вулиця, будинок, офіс.

ТОВ «КОМПАНІЯ»

Код ЄДРПОУ: 11111111.

Місцезнаходження : індекс, місто, вулиця, будинок, офіс.

в особі Директора Іванова І. І.

Телефон__________________

 

 

Відповідь на вимогу

 

Нами був отриманий Ваш Лист № 1/1234 від 01.01. 2017 року стосовно досудового розслідування у кримінальному провадженні №111111000000000123 від 01.01.2017 року, з вимогою про надання належним чином завірених матеріалів фінансово-господарських відносин (договорів, контрактів зі змінами та доповненнями, відповідних видаткових, прибуткових та податкових накладених, платіжних доручень, актів, товарно-транспортних накладених та ін.) ТОВ «КОМПАНІЯ» (код ЄДРПОУ: 11111111) з ТОВ «КОНТРАГЕНТ» (код ЄДРПОУ: 22222222), за період 2017 року, а також копії статутних та реєстраційних документів Товариства, посадових обов’язків та наказів на призначення директора і головного бухгалтера.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що перелік копій документів, які вимагаються, є досить великим, збирання та виготовлення копій зазначених документів вимагає багато часу та великих матеріальних і трудових затрат. Тому належним чином виконати Вашу вимогу і надати документи у встановлений законодавством час практично неможливо.

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Слід зазначити, що органи державної влади та її посадові особи, зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ч. 2 ст. 19 Конституції України).

Зі свого боку, обіцяємо зробити все можливе для того, щоб надати документи, про які йде мова в запиті, в найближчий час.

 

 З повагою,

Директор  ТОВ «КОМПАНІЯ»              ______________         Іванов І. І.