З метою захисту прав і інтересів Клієнта, юристами компанії «ВІКТОРІЯ ЮРБІЗНЕС ГРУП» було направлено до ВККС України наступний документ — Скарга на суддю.

Відповідно до частини третьої статті 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Скарга на суддю подається у письмовій формі та повинна містити такі відомості:

  • ПІБ заявника, його місце проживання, номер телефона;
  • ПІБ та посада судді, на дії якого скаржиться заявник;
  • відомості про наявність у поведінці судді ознак дисциплінарного правопорушення, що відповідно до частини першої статті 92 цього Закону може бути підставою дисциплінарної відповідальності судді;
  • посилання на фактичні дані (свідчення, докази), що підтверджують зазначені заявником відомості.

Нижче, наводимо зразок оформлення документа Скарга на суддю:

 

Суд міста____________

Адреса: індекс, місто,

вулиця, будинок

Телефон: ______________

копія Вища кваліфікаційна комісія суддів України

Адреса:  індекс, місто, вулиця, будинок

копія Вища рада юстиції України

Адреса:  індекс, місто, вулиця, будинок

   
  ПІБ 1

паспорт: серія номер, виданий ким та коли, місце проживання: індекс, місто,

вулиця, будинок, квартира,

реєстраційний номер облікової картки платника податків: 1234567890

 

Скарга на суддю

Мною, ПІБ 1, як позивачем в справі № ___/___/__-_, було подано позовну заяву із дотриманням вимог, визначених ст. 119, 120 ЦПК України.

Розгляд справи № ___/___/__-_ суддею ПІБ 2 та винесення ухвали про залишення позовної заяви без руху відбулося ______ р., про що я, як позивач повідомлена не була. Крім того, відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 і 120 ЦПК України — постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків. Тобто, суддя зобов’язана була повідомити мене, як позивача про винесення ухвали про залишення позовної заяви без руху. До _____ р. мені, як позивачу ніяких ухвал не надходило!

Крім того, в ухвалі вказана причина залишення позовної заяви без руху – _________________________________. Що є абсолютною неправдою. Для підтвердження – надаю копію позовної заяви, що подавалася в ______ суд міста.

На мою думку, був факт порушення моїх конституційних прав, чинного законодавства України та, можливо, мала місце фальсифікація документів.

Керуючись вищевикладеним, прошу вжити заходів реагування та надати відповідь в передбачені чинним законодавством терміни.

В іншому випадку, буду змушена звернутися до правоохоронних органів.

Дата __________ ПІБ 1