З метою захисту прав і інтересів Компанії постачальника, юристами «ВІКТОРІЯ ЮРБІЗНЕС ГРУП» була підготовлена Досудова вимога про стягнення заборгованості.

Нижче, наводимо зразок документа — Досудова вимога про стягнення заборгованості:

постачальник ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ 1»
ЄДРПОУ: 12345678; ІПН _______________Юридична адреса: індекс, місто, вулиця, будинок, офіс.Поштова адреса: індекс, місто, вулиця, будинок, офіс.Тел: 044___________, факс 044 ___________

e-mail: _____________

П/р ____________, Банк ПАТ «_______________»,

м. Київ, МФО _______________

 

боржник ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ»                                                                                                              ЄДРПОУ: ___________; ІПН __________

Юридична адреса: індекс, місто, вулиця, будинок, офіс.

Адреса виробничих потужностей: індекс, місто, вулиця, будинок, офіс.

р/р ___________ в АБ «_________»

м. Київ   МФО _______

 

ДОСУДОВА ВИМОГА про стягнення заборгованості

Сума цієї претензії складає ________, ________ (_________ гривень і ____ копійок) грн. коп.

Дата 1 між ТОВ «КОМПАНІЯ 1» (ЄДРПОУ: 12345678) та ТОВ «КОМПАНІЯ» (ЄДРПОУ: 12345678) був укладений Договір поставки (на умовах ___) № __/__ від Дата 2 (надалі іменується «Договір»), згідно з п. 1.1. якого ТОВ «КОМПАНІЯ 1» передала вам (ТОВ «КОМПАНІЯ») у власність продукцію (товар) на умовах, обумовлених Договором. Найменування, ціна, кількість поставленого товару визначена в специфікаціях, рахунках-фактурах.

У відповідності до п. 3.3. Договору ви (ТОВ «КОМПАНІЯ») повинні були сплатити суму коштів за поставлену партію товару, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів. Порушивши умови Договору, Боржник (ТОВ «КОМПАНІЯ») прострочив терміни оплати ще в ____ р. Остання оплата була одержана Постачальником від Боржника _______ року.

Згідно з п. 3.5. Договору за порушення Боржником терміну оплати товару, він зобов’язаний сплатити Постачальнику пеню в розмірі облікової ставки НБУ від суми заборгованості за кожен день прострочення, яка станом на ______ р. становить _____, ___ (________ гривень і _____ копійок) грн. коп. Облікова ставка НБУ з 28.10.2016 по 13.04.2017 становить 14%, а з 14.04.2017 – 13%.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 549, 550, 551 Цивільного кодексу України, ст. ст. 193, 198, 199 Господарського кодексу України, ст. 5, 6 Господарського процесуального кодексу України, просимо перерахувати суму основного боргу ____, ___ (_______ гривень і _____ копійок) грн. коп. на наш П/р ______, Банк ПАТ «______»,  м. Київ, МФО ______.

У разі невиконання заявлених у цій претензії вимог до _______ р. у повному обсязі ми будемо змушені звернутися до господарського суду за примусовим задоволенням наших вимог, що призведе до збільшення вашого боргу на суму встановленого індексу інфляції, та відшкодування судових витрат, пов’язаних з розглядом справи в суді.

Всі документи, які необхідні для розгляду цієї претензії, додаються.

Додатки:
1. Копія Договору;

2. Копія Акту звірки.

Директор «КОМПАНІЯ 1» ПІБ

_______ р. ______________