З метою захисту прав Клієнта, юристами «ВІКТОРІЯ ЮРБІЗНЕС ГРУП» була подана Заява на демонтаж зеленої стрілки світлофора.

Справа в тому, що кілька років тому на дорогах України, перед перехрестями, поруч зі світлофорами, з’явилися інформаційні плакати, а на самих світлофорах, на рівні червоного сигналу — незвичайна табличка з намальованою стрілкою зеленого кольору. Плакати інформували водіїв про те, що на цьому конкретному перехресті йде експеримент і водій може виконати правий поворот на заборонний сигнал світлофора, при безумовному пропуску будь-яких інших учасників, з будь-якого іншого напряму. Ситуація проста і зрозуміла, зі зрозумілими цілями — збільшити пропускну здатність перехрестя і зменшити концентрацію шкідливих вихлопних газів. Але на ділі вона виявилася не просто патовою, а в ряді випадків і смертельно небезпечною. Постаралися тут все — і водії, і законодавці (останні в першу чергу) …

Заява на демонтаж зеленої стрілки світлофора

Нижче, наводимо зразок документу — Заява на демонтаж зеленої стрілки світлофора:

Міністерству інфраструктури України

Україна, 01135, м. Київ,

проспект Перемоги, 14

 

копія Комунальній корпорації «Київавтодор»

Наша адреса: Україна, 01014, м. Київ

вул. Петра Болбочана, 6

 

Громадяни, проживаючі в

Житловому будинку «_____»,

Адреса: Україна, індекс, місто,

вулиця, будинок

 

Заява на демонтаж зеленої стрілки світлофора

Громадяни, проживаючі в житловому будинку «_____________», Адреса: місто, вулиця, будинок, що нижче підписалися – звертаємося на основі Закону України про звернення громадян (Закон від 02.10.1996 № 393/96-ВР. Редакція від 01.01.2016).

Між житловим будинком «________________» (місто, вулиця, будинок) та ЖК «ВЕНЕЦІЯ» (м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 19/14) розташоване перехрестя, що регулюється світлофором, який в разі відсутності перешкод дозволяє водіям повертати з вулиці Академіка Вільямса на вулицю Дмитра Луценка. Зловживаючи даною перевагою, водії постійно (95%) порушують правила дорожнього руху не просто не пропускаючи пішоходів, а навіть не уповільнюючи свій рух. Дана обставина є надзвичайною небезпекою для життя і здоров’я пішоходів, які щоденно перетинають вищевказане перехрестя.

Тому, ПРОСИМО :

  1. Розглянути Колективне звернення та приступити до негайного вирішення порушеного питання.
  2. Вжити заходів для створення безпечних умов користування пішоходами даним перехрестям (відміна зеленої стрілки, що дозволяє рух автомобілів в разі відсутності перешкод; укладення так званого «лежачого поліцейського»).
  3. Дати відповідь на Колективне звернення громадян.

 

З повагою, перелік громадян, що звертаються:

ПІБ № квартири Підпис
1
2
3
4