Зміна директора — одна з найпоширеніших реєстраційних змін у відомостях про юридичну особу, що містяться в реєстрі. Компанія ВІКТОРІЯ ЮРБІЗНЕС ГРУП має достатньо практичного досвіду та знань для надання таких послуг, на належному рівні.

Зміна директора. Ціна: 1800 грн.

Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Термін виконання послуги: 2 робочі дні Окремо оплачуються лише нотаріальні послуги. Для реєстрації зміни директора підприємства необхідно надати нам такі документи:

  • Ксерокопія паспорта нового директора.

Після реєстрації зміни директора підприємства Ви отримуєте:

  • Нова Виписка з ЄДР;
  • Нова довідка з управління статистики (ЄДРПОУ);
  • Наказ про призначення Директора;
  • Протокол зборів засновників;

ЗМІНА ДИРЕКТОРА. З ПРАКТИКИ

ЗВІЛЬНЕННЯ ДИРЕКТОРА (ЗМІНА ДИРЕКТОРА) У ВИПАДКУ ВІДСУТНОСТІ КВОРУМУ ЗАСНОВНИКІВ Іноді, у процесі ведення підприємницької діяльності, виникають ситуації, коли керівник приймає рішення звільнитися. Але наявність певних перешкод заважає це зробити. Такими перешкодами можуть бути:

  • відсутність зв’язку з засновниками;
  • небажання власників міняти керівника;
  • нестача голосів для кворуму на зборах засновників та інші причини.

Зміна директора. Закон один для всіх

Право керівника на звільнення за власним бажанням закріплено Кодексом законів про працю (ст. 38 Кодекс законів про працю України). Там сказано, що працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений термін, попередивши про це власника або уповноважений орган письмово за два тижні. А відповідно до Закону про господарські товариства призначення та звільнення директора – це компетенція загальних зборів засновників. Але в даному випадку пріоритет мають права найманого співробітника, тобто директора. Зокрема, право на звільнення за власним бажанням.

Процедура звільнення

Звільнення директора з власної ініціативи відбувається так. Спочатку директор пише заяву на ім’я підприємства і відправляє його рекомендованим листом з описом документів, що відправляються. І з повідомленням про вручення листа за місцем реєстрації засновників. Опис та квитанції про надсилання листа потрібно зберегти. Також, ми рекомендували б разом із цією заявою надсилати й повідомлення про скликання загальних зборів засновників. Загальні збори учасників товариства мають скликатися, також і на вимогу виконавчого органу (ст. 61 Закону про господарські товариства). Через два тижні, згідно Кодексу законів про працю, директор має бути звільненим з посади. Відповідальність за це покладається на засновників. Вони зобов’язані провести реєстраційні зміни та привести у відповідність дані в Єдиному державному реєстрі. Якщо ж засновники не отримали листа із заявою про звільнення, або не провели реєстраційні зміни у встановлений законом термін – директор продовжує значитися у реєстрі, у податковій службі та у фондах виконавчим органом. Відповідно продовжує нести відповідальність за діяльність, подання звітності, сплату податків та ін. До суду потрібно подати позов, додати документи, що підтверджують намір директора, звільниться і документи, що підтверджують відправлення листа. Також, потрібно сплатити судновий збір та додати квитанцію. Розмір судового збору в даному випадку становитиме 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних громадян. Після розгляду справи та винесення рішення суду, потрібно звернутися до реєстраційної служби з цим рішенням. На його підставі державний реєстратор буде зобов’язаний внести зміни до реєстру.

Додаткові послуги

Одночасно зі зміною Директора, можна провести й інші зміни, такі як: зміна засновників та юридична адреса . Наші фахівці підберуть Вам надійну адресу в найелітніших районах Києва – Шевченківському та Печерському.

< img class="aligncenter wp-image-1253" src="https://www. strong>Юридична компанія “ВІКТОРІЯ ЮРБІЗНЕС ГРУП”Київ, вул. Круглоуніверситетська 7; тел. (044) 361-34-63, (067) 549-57-10 email: https://www. viktoria-group.com.ua