Реєстрація фірми – це насамперед державна реєстрація та внесення основних даних про підприємство до державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Тільки після державної реєстрації підприємство вважається «відкритим» і може працювати в межах законодавства та обраних реєстраційних даних (форми діяльності, видів, системи оподаткування тощо)

Реєстрація фірми складається з кількох етапів:

Визначення основних характеристик підприємства.

  • Визначення організаційно – правової форми підприємства;

Організаційно – правова форма підприємницької діяльності – це тип організації, відповідно до якого проводитиметься підприємницька діяльність.

  • Вибір назви підприємства;

Назва фірми є важливим її елементом, оскільки вона перша що бачать клієнти або партнери. Саме тому більшість засновників вибирають назву, яка є унікальною, не повторюється з іншою фірмою, добре звучить і, по можливості, коротко описує рід заняття даної фірми.

  • Визначення та підготовка юридичної адреси підприємства;

Юридична адреса – це адреса, яка зареєстрована в державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, як адреса, за якою власне і знаходиться саме підприємство. Він є ключовим та основним пунктом зв’язку державних органів з керівництвом підприємства. В ідеалі, юридична адреса має бути спеціально обладнаним офісним приміщенням, де знаходиться керівництво підприємства. Тоді він є ще й фактичним місцезнаходженням підприємства. Але також допускається можливість зареєструвати як юридичну адресу, орендоване приміщення, де знаходиться спеціальний представник компанії, готовий підтвердити знаходження конкретного підприємства за цією адресою і має зв’язок з керівництвом зареєстрованого підприємства.

  • Вибір напряму та видів діяльності

Також один з основних пунктів при організації діяльності, оскільки, при державній реєстрації підприємницької діяльності, необхідно точно вказати, якою саме діяльністю Ви плануєте займатися і в якій сфері. Види діяльності чітко визначені та класифіковані законодавчо.

  • Визначення складу засновників;

Склад засновників – це головний керівний орган підприємства. Саме він визначає і затверджує всі основні дані підприємства та питання, пов’язані з улюбленими змінами на підприємстві.

  • Обрання виконавчого органу підприємства;

Виконавчим органом на підприємстві є уповноважений керуючий, який безпосередньо керує діяльністю підприємства. Здебільшого виконавчим органом призначається директор

Реєстрація Фірми. Підготовка необхідної документації для подання до державної реєстраційної служби.

  • Протокол;

Протокол є основним документом, що вказує на прийняття засновниками підприємства певних рішень. Так, для реєстрації підприємницької діяльності, проводяться загальні збори засновників, де на порядок денний виносяться всі вище перелічені питання, а також статутний капітал підприємства та частки засновників у ньому, вид статуту (модельний або типовий), а також особа, спеціально уповноважена на проведення реєстраційних процесів. Результат рішень визначається шляхом голосування та вноситься до протоколу.

  • Статут;

Статут є основним документом, який визначає та регулює діяльність та взаємини підприємства з клієнтами, партнерами, державними органами та учасниками об’єднання між собою.

  • Заява про реєстрацію. Форма №1 «Про державну реєстрацію юридичної особи», затверджена Наказом Мін’юсту від 18 листопада 2016 року під номером № 3268/5;

Заява заповнюється великими друкованими літерами, розбірливим почерком. Виправлення та помарки у реєстраційній заяві не допускаються.

  • (Прим. Цей пункт є не обов’язковим і виконується за рішенням ради засновників про реєстрацію підприємства як платника однієї з даних систем оподаткування) Заяви на реєстрацію платником податку на додану вартість Форма №1 – ПДВ, або заяву на реєстрацію платником спрощеної системи оподаткування.
  • Довіреність.

У разі подання документів до реєстраційної служби представником, необхідно буде оформити нотаріальну довіреність кожного засновника.

Реєстрація фірми в державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Готовий пакет документів подається до державної реєстраційної служби (Центр надання адміністративних послуг) , відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) за місцезнаходженням підприємства особисто засновниками або уповноваженим представником з довіреністю. Особа того, хто подає документи, підтверджується поданням паспорта державному реєстратору. Також можна подати документи поштовим відправленням, але в такому випадку, необхідно додатково завірити нотаріально достовірність підписів на заяві про державну реєстрацію юридичної особи. При первинній реєстрації, державне мито відсутнє. Також, не обов’язково нотаріальне засвідчення підписів у протоколі та статуті. У разі правильності оформлення та заповнення документів реєстраційні дії будуть проведені протягом 24 годин. При поданні документів реєстратор зобов’язаний видати Опис прийнятих документів. У ній буде вказано унікальний код адміністративної дії, за яким можна стежити за результатами проведення реєстраційних дій. Далі, використовуючи цей код, можна буде завантажити Витяг з державного реєстру. Наші послуги Основний профіль нашої компанії – це послуги, пов’язані з Реєстрація фірми

Також, наші фахівці допоможуть Вам підібрати працюючий, надійна юридична адреса. Наш співробітник, який у ньому постійно, завжди зможе підтвердити місцезнаходження Вашого підприємства.